Říjen 2014

výsadek

29. října 2014 v 17:49 Akce
Ahoj, mám návrh. Byli byste pro to udělat si výsadek naslepo-tzn. že vás dovezou auta se zavázanýma očima někam(to nevíte kam) a vy musíte poznat kde jsme a kama máme jít domů. Pokud ano, zkuste se zeptat doma jestli by byli vaši rodiče ochotní vzít auto a hodit nás někam. Ozvěte se prosím co nedřív (tzn. do čt. do pěti hodin odpoledne). Super těším se :
A je to tady. V pátek t.j. 31.10. sraz v 17:30 hod na fotbalovém hřišti. Oblečte se přiměřeně podle počasí, obujte pevněší obuv, protože kameny a hluboké louže jsou dobře zamaskované spadaným listím, do batůžku malou sváču s pitím a do ruky baterku-svítící. Rodičům nahlaste velmi pozdní návrat a ať se nebojí. Každého z Vás dovede vedoucí až před práh domu a počká až za Vámi zaklapnou dveře. Jo a namažte si lýtka. A jestli některý rodič chce jít s námi tak budeme rádi. Oskar

pátek 24.10

23. října 2014 v 9:50 Schuzky
Ahoj, sejdeme se v pátek v pět hodin na chatě. Uděláme zase pár cizích slov :) a pokud bude pěkně dáme si tu bojovku :)

schuzka 17.10.

15. října 2014 v 21:37 Schuzky
Schůzka je v pět hodin na chatě. Přečtěte si ty slova, v rychlosti se na to podíváme a pak si dáme tu slíbenou bojovku :) Těším se :)

slova ze schůzky

10. října 2014 v 23:00 Schuzky
Ahojte, tady jsou všechny cizí slova která jset měli za úkol najít. Podívejte se na jejich definice a význam :) příště to probereme.

1)Alternativní
2)Kopromis
3)Priorita
4)Sarkazmus
5) Fobie
6)Flegmatik
7) Genius loci
8)Asociace
9)Byrokracie
10)Edukace
11)Loajalita
12)Externí
13)Emigrant
14) Komplex
15)Poezie
16)Altriuzmus
17)Etika
18)Ateista
19)Referendum
20)Latentní

Závody Napajedla

5. října 2014 v 15:48 Akce
Takže o víkendu jsou závody v Napajedlích. Kdo bude mít zájem tak mi napíše(nejpozději do uterý večer !!!!). Tady jsou propozice a všechny informace k závodu. http://www.napskaut.cz/files/files/propozice_MJH2014.pdf

Schuzka bude normálně v pět hodin na chatě (12.10.2014)

Páteční trip s přespáním pod širákem :)

1. října 2014 v 19:45 Akce
Ahoj, Ahoj !!!
V pátek-3.10.2014 se sejdem jako normálně v pět na chatě. ALE ! pujdem na hrad(starý světlov) a tam přespíme pod širákem. Když píšu pod širákem myslím bez stanů pod krásnou oblohou která bude plná hvězd :) Co to znamená :
-Nahlaste doma že v z pátka na sobotu nebudte v noci doma a že jdete se skauty na akci a vrátíte se domů v sobotu na oběd.
-Pořádně se zbalte:
  • spacák
  • teplé oblečení(platí hlavně pro ty co nemají tak teplý spacák), ČEPICI !!!
  • karitaťku
  • KPZ
  • nůž
  • čelovku/baterku
  • boty na tůru, takže pevného charakteru-ne že pujdete v croskách
  • vodu(budem spát u hradu takže si vodu berte sebou-ráno si můžem zajít ke svojsince, ale na noc a během dne si vemte vodu sebou)
  • jídlo-co sami uznáte za vhodné- něco na večeři a na snídani

POZOR !! vyhlašujem s Pérem soutěž o nejlepší opékané jídlo!!!
Co to bude je na vás, pro inspiraci-klobásový špíz se zeleninou, nebo hadi se špěkáčkem. Kreativitě se meze nekladou. Co vymyslíte je jen na vás. Pak si to všechno ochutnáme a rozhodnem o nejlepším kuchaři.

JEŠTĚ JEDNA TECHNICKÁ- VŠECHNO SBALTE DO BATOHU-NIKDO NEBUDE NIC NÉST V RUKÁCH !!!!

TĚŠÍME SE :)