Prosinec 2014

Vánoční junák a afterparty

17. prosince 2014 v 0:04 Akce
Ahoj, takže Vánoce jsou za dveřma a proto je v pátek, celostřediskově, oslavíme. Nakrmíme zvířata, podarujeme se, zazpíváme pár koled a popřejem si Šťastné a veselé. Sejdeme s o půl páté(16.30) na fotbalovém hřišti, vemte nějaké jídlo pro zvířata( třeba starý chleba, nějaké staré ovoce, cokoli vás napadne), malý dáreček, který potom dáme do společného pytle ze kterého si pak vezmete dárek jiný :) A zopakujte si pár koled ať máme co zpívat. Pořádně se oblečte ať nekosnete.
Další důležitá a příjemná zpráva je, že po vánoční schůzce bude následovat afterparty na chatě, i s přespáním. Pujdeme rovnou od stromečku, tak už mějte sbaleno, ať se můžete doma jen otočit, vzít batoh a mazat na chatu. Pro ty co dojíždí-můžete jít rovnou na chatu, aspoň nám zatopíte.
DŮLEŽITÁ PODMÍNKA: Na chatě bude spát jen ten, kdo tam zůstane i v sobotu ráno a pomůže s úklidem chaty a se dřevem.
Takže maminkám doma oznamte že se vrátíte až na oběd :)
Těším se :ú) Pořádně ty Vánoce oslavíme :)

schuzka 12.12.

11. prosince 2014 v 17:06 Schuzky
Ahoj, v pátek je schůzka v pět hodin na chatě. A jen připomínám že příští týden máme vánoční schůzku, a budeme se zase podarovávat, takže už myslete na to že máte pořídit nějaký dáreček, který pak za nějaký jiný vyměníte. A taky budeme mít vánoční afterparty :) Tak už s tím tak nějak počítejte :)

Mikuláš

4. prosince 2014 v 22:03 Schuzky
Ahoj, zítra se sejdeme už v 16.30 v tělocvičně. Buďte tam prosím přesně o půl. A zpokujte si tu scénku at je to bez problému. A v sobotu ráno pujdeme na mikulášskou výpravu :) Tak s tím počítejte :)